Peugeot 206 2003 2.0 HDI -03

Shitet nga: Edson 06 Dhj 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Tiranë
peugeot 206 2.0 HDI
Versjoni XS me sedile sportive.
E sapoardhur nga italia ne gjendje shume te mire dhe shume ekonomike.
Me dy dyer.
Te interesuarit te kontaktojne ne nr e tel.

Faleminderit .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim