Peugeot 206 1.6 Hdi -04

Shitet nga: SwissAuto 21 Maj 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Tiranë
Makina sapo e ardhur nga Zvicrra ne gjendje shume te mire motorike dhe gjenerike.
Posedon librin e sherbimeve.
Tavan Xhami, Klima, sedilje lekure dhe me ngrohje, dhe shume opcione te tjera.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim