Peugeot 206 1.4benzin -00

Shitet nga: peugeot 206 07 Sht 15:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Tiranë
Peugeot 206 1.4benzin xhamat pasqyra elektrike dritat ulje ngritje elektrike me komandim kasetofoni ne timon e gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike letrat e paguara der ne 28 gusht 2015.shitet urgjent 1200€
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim