Peugeot 206 1.4 benzin -01

Shitet nga: ili 21 Maj 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Tiranë
makina eshte ne gjendje shume te mire,me kondicioner, te gjitha sherbimet e sapo bera vaj,filtra,gaz kondicioneri pasqyra me komandim elektrik,1.4 benzin super ekonomike dhe letrat e prera deri me maj te vitit tjeter.makina shitet per arsye mosperdorimi.cmimi 1800 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim