Peugeot 206 1.4 HDI -03 Ndërrohet

Shitet nga: Peugeot206 16 Dhj 21:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Peugeot206 1.4 HDI nafte 4 dyer.2 airbag.Komandat e audios ne timon...Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike..E perdorur vetem nga nje person ne shqiperi.Dokumenta te rregullta....Nderrohet mee 4 feneresh 98-00 ,Audi 98-00 ose Lancia Lybra per arsye hapesire.Pranoj dhe makina me portobagazh......Makina eshte jashtezakonisht shume ekonomike.....Vetem SMS
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim