Peugeot 206 1.2 benzin -02

Shitet nga: dori 18 Krr 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Tiranë
peugeot 206 viti 2002 me kondicioner xhama dhe pasqyra elektrike me tre porta 1.2 benzine shume ekonomike taxat e paguara deri ne 2015 siguracion i paguar deri ne 2015 kolaudimi po ashtu ne gjendje shume te mire xhenerike vaj # filtra dy muaj kane qe jane bere cmimi eshte 2200 euro i diskutueshem...... ngjyra e makines eshte gri metalixato>>>
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim