Peugeot 206 1.1 benzin automatik -00

Shitet nga: Peugeot 21 Dhj 09:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Komuna: Tiranë
Makine ne gjendje shum te mire dhe ekonomike, deri ne 4.5 litra konsum. Motorr 1.1 dhe marsh automatik. Mbyllje automatike, kondicioner, xhama elektrik. E gatshme per cdo lloj prove. Cmim i diskutueshem ose ndrrohet me makine me te madhe +/- vleren.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim