Peugeot 206 1.1 benzin -00

Shitet nga: petro 22 Qer 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Tiranë
makina eshte e sapo ardhur nga italia dhe bere me targa shqipetare ,me dokumenta te paguara deri ne 12 maj te 2015
per me shume kontaktoni ne numrat e tel
069 85 46 690
068 25 42 000
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim