Peugeot 206 -00

Shitet nga: Albano 18 Maj 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Tiranë
Peugeot 206, viti 2000, 140.000 km, kondicioner dhe me letra te rregullta deri me shkurt 2015.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim