Peugeot 206 -01

Shitet nga: andi 10 Dhj 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Tiranë
Peugeot 206 vit prodhimi 2001, 1.4 benzin ne gjendje perfekte te gjitha sherbimet e bera , dekumenta te regullta dhe te paguara deri ne fund te 2015 , kondicioner air bag , xhama elektrik cmimi i diskutueshem !!!!!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim