Peugeot 206 -00

Shitet nga: Peugeot 02 Tet 17:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Peugeot 206 xs 1.4 benzine
letra te rregullta dhe me targa te reja AA,
kambjo manuale,
shume ekonomike,
kondicioner,
xhama te erret,
baxho xhami,
xenon, bixenon,
ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe vizuale,
cmimi: 1900 € i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim