Peugeot 107 e sapoardhur nga Austria -06

Shitet nga: enio 24 Tet 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Tiranë
Eshte shume ekonomike ... goma te reja .... me dogan dhe taksa te preraa
Cmimi 3200€ I pa diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim