Peugeot 1 benzin -2009 39.000 km

Shitet nga: rezart 31 Gsh 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Tiranë
Karburanti: Benzin
Ngjyra.....: blu
Kamjo......: tiptronik
Ftohja.....: Kondicioner
KM.........: 39000
vit prodhimi 2009
airbag, kondicioner klima , , xhama elektrik, cd
kilometra ka 39000 origjinale , makina eshte blere ne koncesionar me km 0
kamjo tronik (automatike+manuale)
Shume ekonomik dhe ne gjendje perfekte

4500 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim