PORSCHE CAYENNE 4.5 BENZIN -06

Shitet nga: Porche 09 Sht 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

16 500 EUR

Komuna: Tiranë
Porsche cayenne AMERIKAN 4.5 benzin pa turbo ne gjendje shume te mire motorrike dhe gjenerike,,,,me dekumenta shqiptare e gatshme per cdo lloj prove,,,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim