PEUGEOT 307 HDI -01

Shitet nga: tt 09 Dhj 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Tiranë
NE GJENDJE SHUME TE MIRE
ESHTE EKONOMIKE HYBRIDE
SHUME E PASTER NGA JASHTE DHE BRENDA
ME DOKUMENTA TE RREGULLTA
3000 EURO E DISKUTUESHME PER ATO QE JANE TE INTERESUAR KA CMIM TE KENAQSHEM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim