PEUGEOT 307 HDI -01

Shitet nga: ttt 05 Dhj 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Tiranë
ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE
ME DOKUMENTA TE RREGULLTA
SHUME E PASTER BRENDA DHE JASHTE
EKONOMIKE DHE E REHATSHME
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim