PEUGEOT 307 HDI -01

Shitet nga: fgd 25 Nën 12:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Tiranë
eshte shume e mbajtur e paster nga brenda dhe jashte.Me dokumenta te rregullta.konsumi jashte qytetit 5 L per 100 km . brenda ne qytet 6.5 l per 100 km..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim