PEGOUT 307 diesel -02

Shitet nga: pegout 17 Sht 09:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Komuna: Tiranë
SHITET PEGOUT 307 BERLINA (JO PORTOBAGAZH) VITI 2002 MOTORR 1,9 NAFTE ,5 PORTA,KONCIONER ABS,PASQYRA ELEKTRIKE,XHAMA ELEKTRIK,ESP,GOMA TE REJA,SUPER GJENDJE MOTORRIKE DHE XHENERIKE,ME DOGAN TE PAGUAR 2900 EURO
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim