PASSAT 2006 NAFTE NE GJENDJE PERFEKTE I PA TE ME..

Shitet nga: dani 11 Sht 12:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 890 EUR

Komuna: Tiranë
Makina eshte ne gjendje perfekte,
dhe me LETRA TE RREGULLTA, dhe te paguara deri ne nentor.
150 KW FUQI,ME 6 MARSHE,Bluetooth,radio CD,ABS,ESP,Mbyllje e centalizuar,Goma relativish te reja ,dhe gjithasht 2 goma rezerve dimri,e pa gervishur ne asnje vend,me ganxhe per terheqje
Moror 2.0 TDI,
Me KRAH ANGLEZ.
Konsumon shume pak dhe me te gjitha serviset
MAKINA SHITET SHUME ME LIRE SE ESHTE NE TREGUN E SHITJES
PER ARSYE MOSPERDORIMI.
MAKINA NDODHET NE TROPOJE NE GARAZHD, PER ARSYEN E THJESHTE
SE NUK E PERDORET.
N,Q.S duhet ta sjell ne Tirane ose ne Durres mund tjua sjell pa problem kundrejt nje KAPARI SIMBOLIK.
THEKSOJ SE E SHES SHUME ME PAK SE CMIMI I TREGUT PER ARSYE MOSPERDORIMI.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim