Opel Zafira dizel -03

Shitet nga: Toni 14 Nën 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Zafira
shitet opel zafira viti 2003 motorr 2.0 naft dti.makina ka 166 mije km dhe eshte ne gjendje optimale si nga ana motorrike dhe xhenerike,me klima.e gatshme per cdo lloj prove.me taksa te paguara deri ne fund te 2016.cmimi 3300 euro i diskutueshem.nr cel 0685586682
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim