Opel Zafira 2.0 dizel -01

Shitet nga: olsi 11 Dhj 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 600 EUR   3 000 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Zafira
Shitet opel zafira viti 2001, 2.0 nafte vendet 6+1
ne gjendje fantastike motorrike xhenerike dhe estetike
makine esht shum ekonomike. me taksa te paguara per 1 vite,4 xhama elektrik, airbag ABS, pasqyra elektrike me ngrohje, kondicioner etj, 178000 km origjinale.
cmimi2600 euro i diskutueshem

interesuarit te kontaktojne, faleminderit
cel:0694445850
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim