Opel Meriva 1.7 nafte -08

Shitet nga: mario 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 900 EUR

Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Meriva
opel meriva e sapo ardhur nga italia dhe ber me letra para 1 muaji ne gjendje te mire .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim