opel korsa

Shitet nga: bujar 12 Nën 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

45 000 LEK

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
Opel korsa 1.7 nafte.E sapo ardhur nga italia me te gjith sherbimet e bera.Me letra te prera per nje vit .Shitet dhe nderrohet
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim