Shitet Opel Corsa

Shitet nga: Armand Mala 18 Nën 11:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Viti: 1996
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
Shitet veture Opel Corsa, Kamio manuale, me 5 dyer, ngjyre jeshile. Killometrazhi 170000-180000,motorr 1.2 Benzine. Ne gjendje te mire mekanike dhe vizuale.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim