Opel cora 2001

Shitet nga: Elis 19 Nën 09:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
Shes opel korsa i ardhur nga gjermania me letra te rregullta me tre porta motorri benzin 900 me 3 pistona shum ekonomik . Xhama elektrik , 3 kopje celesash mbyllje qendrore, timoninulet e ngrihet . makina esht e mbajtur si jasht dhe brenda esht perdorur vetem nga nje person cmimi 2000 euro i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim