Opel Corsa

Shitet nga: arber 28 Nën 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
Shitet: OPEL CORSA,Viti i prodhimit:2004; 1.3 dizel; motorr CTDI, Ecotec; Shume ekonomike, Me kondicioner; Xhama elektrik; Pasqyra elektrike; Makina eshte shume e paster brenda dhe jashte; Gomat te reja: Ka te gjitha sherbimet.e gatshme per cdo prove; Ka kryer vetem 16000 kilometra !


Ose nderrohet me makine deri ne 1milion lek plus differencen nga ju
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim