OPEL CORSA D VITI PRODHIMIT DHJETOR 2004

Shitet nga: ENO 12 Nën 11:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
Opel Corsa, VITI 2004, 5 porta ne gjendje te shkelqyer, motorrike, xhenerike, .
Motor 1,4 benzine Ecotec, ekonomike
Kilometra origjinale te certifikuara
Gati per cfaredo lloj prove dhe testi.
Komanda ne timon.
Motorr me zinxhir
Kondicioner perfekt.
Dokumenta 2016
, radio-CD origjinale Opeli bllok
Xhama elektrike
Mbyllje qendrore
Airbag, ESP, ABS
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim