Opel astra1.4

Shitet nga: Andon 25 Nën 18:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Viti: 1997
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike,me kondicioner.Letra te paguara deri ne gusht 2016
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim