Opel astra 1.7 tds nafte viti 1998

Shitet nga: Ylli 27 Nën 11:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Viti: 1998
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Opel astra 1.7 tds nafte konsumi 5 l/100 km teper ekonomik,ne gjendje shume te mire gjenerike , me motor Japan , i mbajtur ne gjendje te shkelqyer dhe e perdorurur vetem nga nje person qe kur ka ardhur ne shqiperi. Xhama elektrik .letra te paguara deri ne fund shtatori 2016. Dhe gjithe sherbimet e kryera. 0699859640
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim