Opel Astra 1.8 benzin -98

Shitet nga: Sinan 18 Jan 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Viti: 1998
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shitet opel astra e 98 seria e re 1.8 benzin ngjyre gri me 5 porta sallon mershin dy sediliet e para sistem ngrohje dhe TC( tack control) me dogane te prer gati per targa shitet per arsye mos perdorimi, cmimi okazion vetem 1000euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim