Opel Astra 1.7 CDTI , Viti 2003

Shitet nga: Olvin 04 Mar 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Opel Astra 1.7 CDTI, Viti 2003 Nafte,manuale.
Gjendje shume e mire motorrike dhe xhenerike.
Me kondicioner. Ngjyra blu e erret,me 4 dyer,xhama elektrike,ABS,disqe alumini,etj. Tapiceri ne gjendje te shkelqyer.
Dokumentat te paguara deri ne fund te Shtatorit 2016.
Cmimi 2500 € , i diskutueshem.

069 29 59 444
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim