Opel Astra 1.9 motor

Shitet nga: mardon 17 Nën 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

230 000 LEK

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
shesim opel astra ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike me dokumenta te paguara deri ne dt.29.08.2016 shitet ose ndrerohet xhama elktronik abs kondicioner airbag 4 xenon dritat .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim