Opel Astra -00

Shitet nga: Opeli 03 Dhj 11:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Opela astra 2.0 nafte ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorrike me Kondicioner kamio manuale portobagash. Sapo ardhur nga italia me 215000 km origjinale. Cmimi 2500 euro i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim