OPEL ASTRA -07 1.7 nafte

Shitet nga: opel 16 Dhj 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 199 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Te gjitha sherbimet e kryera ne kohe.
Nuk ka nevoje per asnje sherbim.
Letrat te gjitha te paguara.
Per me teper informacion mund te telefononi.
Cmimi i pa diskutueshem.Makina disponon dhe liber sherbimesh per te vertetuar kilometrat.Flm
Makina ndodhet ne tirane.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim