Opel corsa -02

Shitet nga: opel 15 Dhj 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Tiranë
SHITET OPEL CORSA VITI 2002,MOTORR EKOTEK 1,0 (973) TEPER EKONOMIKE, BENZINE,KONDICIONER,ABS,XHAMA ELEKTRIK,TIMON ELEKTRIK,5 PORTA,KASETOFON CD,NGJYRE GRI METALIZATO,MAKINE PERFEKTE PER QYTET SUPER GJENDJE MOTORRIKE,XHENERIKE,LLAMARINE,TAPICERI,ME 112 MIJE KM ORIGJINALENDERRUAR VAJ FILTRA,GOMINA,STABILIZATORE,ETJ,SHUME E PASTER SI NGA BRENDA DHE NGA JASHTE,ME DOGANE 2300 EURO
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim