Opel corsa -01

Shitet nga: Vilson 12 Gsh 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR   2 000 EUR

Komuna: Tiranë
Makina esht ne gjendje te mire benzin 3 postona motorri 900 ... Me letra te rregullta dhe te paguara !
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim