Opel astra -02

Shitet nga: bekim 06 Nën 16:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 400 EUR

Komuna: Tiranë
Shes opel astra viti 2002 automatik.NE gjendje shume te mire pune.Me letra te paguara deri ne maj 2015.Me komanda ne timon dhe e perdor vetem nga nje dore.Shitet ose nderrohet me audi a3 viti 2001 manual.cmimi:2400 euro.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim