Opel Zafira dizel -99

Shitet nga: Alketi 21 Qer 08:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Tiranë
Makina shitet per arsyje emigrimi. E kam rregulluar per vete amortizator turbo. Disqe dhe goma serdile lekure te vitit 2009 kasetofon me taktil. E gezofte kush e merr.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim