Opel Zafira dizel -03

Shitet nga: gezim 25 Krr 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Komuna: Tiranë
eshte ne gjendje te mire pune eshte e gatshme per cdo lloj prove me condiciner timon anglez 6+1 pa dogan 3000 euro ose 3700 euro me letra paguara dhe dy jave jam ne shqipri dhe largohem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim