Opel Zafira dizel -03

Shitet nga: izi 22 Qer 12:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Tiranë
``Opel Zafira ``

motorr 2.0 Nafte

Vit prodhimi 2003

Ngjyre Grii

ME kondicioner

Me Letra dhe targa te reja !

Nr kontaktit : 068 64 98 881

Ne Gjendje shum te mire motorrike dhe gjenerike

Vendodhja Durres
Cmimi i diskutueshem 2300 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim