Opel Zafira dizel -00

Shitet nga: saimir 16 Qer 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Tiranë
okazion.full opsion.konsum karburanti ne minimu,super ekonomike.ne gjendje shume te mire.ka bord kompjuter me sensor per te treguar cdo defekt dhe konsumin e karburantit ,konsumin per kilometer,etj etj.ka bagazhier per cd.shitet vetem prej problemeve financiare qe kam.disqe alumini ,kolaudimin deri ne fund te dhjetorit ,xhama te zi,me letra te rregullta.cmimi i padiskutueshem. 6+1 me letra.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim