Opel Zafira diesel 1.9 -07 .. 123.000 Km Origji..

Shitet nga: Opel 04 Shk 12:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Tiranë
Opel Zafira 1.9 CDTI . Makina esht ne gjendje perfekte . Te gjitha sherbimet i jane bere ne belgjike . E pa perdorur ne Shqiperi fare .
Pa asnje lloj gervishtje shume e mbajtur .
makina esht me 6+1 vende . Esht me 6+1 marshe. Makina eshte bler me 0 Km esht e perdorur vetem nga 1 pronar . Me taksa dhe siguracion te sapopaguar . Cmimi i Diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim