Opel Zafira diesel -01

Shitet nga: Adem 12 Maj 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Tiranë
shitet opel zafira me inox anash dhe mbrapa 160.000 kilometra. Ngjyre jeshile e erret.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim