Opel Zafira -01

Shitet nga: ANDI DANAJ 17 Qer 12:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Opel Zafira, viti i prodhimit 2001, motori 2.0 nafte ne gjendje te shkelqyer. Makina ka bere gjithsej 153200 Km, e pajisur me kondicioner Airbag Abs si dhe ka te gjitha dokumentat dhe taksat te paguara deri me fund te prillit te vitit 2015. Makina harxhon 6 litra per 100 km. Eshte ne gjendje shume te mire shitet per arsye personale.
CMIMI 2500 EURO
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim