Opel Zafira -00

Shitet nga: rexhep 30 Tet 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Tiranë
shitet ne gjendje te mire pune motorrike dhe gjenerike
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim