Opel Vectra diesel -04 dhe nderrohet

Shitet nga: artion arifi 03 Dhj 15:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 600 EUR

Komuna: Tiranë
Opel vektra C 2004 cmimi 4600 euro mundesi nderrimi me makine me te vogel plus diferencen.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim