Opel Vectra benzin -99

Shitet nga: sefer Beluli 11 Gsh 11:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet makin tipi opel vectra vti prodhimi 99 me kondicioner me airbeg me xhama elektrik me pult hapje dhe mbyllje
ne gjendje shum te mir motorrike me dogan te paguar pasqyre elektrike disqe alumini per me teper me kontaktoni ne 0672104428 ( 0684460462
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim