Opel Vectra benzin -00

Shitet nga: EDISONI 29 Sht 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Tiranë
Okazion?
Makina esht me dokumenta te rregullta x brenda e jasht shtetit .
esht ne gjendje perfekte si goma pjes xhenerike ,krejt e mbajtur dhe si tapiceri e si llamarin sic dhe e shikoni .
le te themi se ka fatin te ket qen ne dor te mekanikut ose si qefli dhe marakli qe jam per makinat .
parametrat jan kto .
.opel vectra viti 2000 motorr 2.5 v6 benzine
cmimi 3000euro..
per cmimin diskutojme
ju mikpres ofertat tuaja
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim