Opel Vectra 1.4 dizel -97

Shitet nga: kristian Kola 22 Sht 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet : Opel Vectra
Viti i prodhimit : 1997
Lenda Djegse : Benzin
Dogane dhe letra: te gjitha te paguara deri ne korrik 2015
Makina eshte ne gjendje shum te mir motorrike ,xhenerike,tapicerie etj.
makina mund te perdoret edhe per autoshkolle.
Cmimi : 250000. (dy miljon e peseqind mije lek).

Nr. kontakti: +355682456149 (Noc Ramaj)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim