Opel Vectra -96

Shitet nga: Tani 14 Krr 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Komuna: Tiranë
Opel Vectra benzin/gaz
Makina eshte ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike...
Me marreveshje
Mundesi nderrimi me nje makine me te re qofte edhe pa dogane te paguar
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim